Yazılarımı düzenli olarak okuyanlarınız bilir ki New York’ta (nispeten) yeni bir Türk Ticaret Merkezi vardır. Yazılarımı düzenli olarak okuyanlarınız bilir ki New York’ta (nispeten) yeni bir Türk Ticaret Merkezi vardır. Şirketim BTSO (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası) için bir iş geliştirme acentesi ve günlerinin çoğunu binadaki showroomlarda geçiriyor ve Sözleşmeli İş katımızın Merkeze girmesinden dolayı heyecanlıyım.

Buna Sözleşmeli İş katı denir ve Ticaret Merkezimize harika ve hoş bir ektir. Türkiye’nin muazzam potansiyelini dünya çapında daha büyük bir kitleye tanıtmaya ve sunmaya devam ederken, çeşitli müteahhit ve müteahhitlik fırsatlarının gelişmiş varlığı bize yardımcı olacaktır. Paragrafınızı buraya yazın.

Başlıktan da anlayacağınız üzere Türk müteahhitliği patlıyor. Engineering News Record’a göre Türkiye, 2018’de müteahhitler için en yüksek ikinci menşe ülke olan “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” oldu ve 46 şirketle Çin’den sonra ikinci sırada yer aldı. Sadece önemli bir büyüme görmekle kalmadı, bu büyüme uluslararası toplumda Türk ihracatının geleneksel olarak yüksek kalitede olduğu anlayışıyla geldi. Paragrafınızı buraya yazın.

Türk Ticaret Merkezi, Türk ihracatçılarının ve ürünlerimizin tanıtım merkezidir. Artık sözleşmeli işletmeleri teşvik etmek için kurulmuş bir katımız olduğuna göre, ABD’deki müşterilerimizin Türk ithalatı söz konusu olduğunda mevcut seçenekleri ve fırsatları anlaması çok daha kolay.

Hastane sistemleri, okul sistemleri, lüks oteller, restoranlar, yolcu gemileri, ticari hava taşıyıcıları ve daha fazlası gibi büyük ve karmaşık tesislerle uzun vadeli ilişkiler kurmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Öncelikle sözleşmeli işlerimizin sağladığı yüksek standartlar ve değer nedeniyle başarılı olduk. Bu nedenle Türkiye, sözleşmeli iş denilince tüm dünya pazarlarında ön sıralarda yer almaktadır. Tüm süreci yönetebiliriz: konseptten üretime, promosyondan satışa.

Türk müteahhitlik sektörü son yıllarda gerçekten büyük bir çıkış yakaladı ve gelişmeler baş döndürücü boyutta. Kalitemiz ve niceliğimiz arttı ve müteahhitlerimiz artık devasa büyüklükteki projeleri gerçekleştirebilecek kapasitede. 2017 yılında dünya piyasalarında yaşanan tüm siyasi ve ekonomik iniş çıkışlara rağmen Türk müteahhitlik şirketleri yurtdışında 19,4 milyar dolar değerinde proje üstlendi. Sadece bu yıl, Türk müteahhitlik firmaları, 121 ülkede toplam yaklaşık 9400 proje ile 371 milyar doları aşan anlaşmalar imzaladı.

Ve eminim ki Türkiye’nin en güçlü taahhüt sektörlerinden biri hakkında bir fikriniz vardır. Bu doğru: Tekstil! Sektörümüz gelişiyor. Türkiye sadece Avrupa’nın en büyük tekstil üreticisi değil, aynı zamanda sektörde tekstil üretiminin büyük bir kirletici olabileceğine dair bir anlayış var ve Türk tekstil endüstrisi, üretim sürecinin tüm adımlarını daha çevre dostu hale getirmek için çalışıyor. Üreticilerimiz, etkin bir şekilde tekstil üretme yeteneklerini sürdürmek için sürdürülebilir bir şekilde büyüme ihtiyacını anlıyor.

Gördüğünüz gibi, Türkiye’nin sunduğu her şeyi müteahhitlik açısından genişleyen Türkiye Ticaret Merkezimizde sergileyebilmemiz sayesinde ithalat oranlarımızı artırmaya hazırız.

Türkiye’nin sunduğu ev tekstili ve fason imalatçıların en iyisine erişmeye hazır mısınız?

Destek ve çözümler için AFK Stratejiler A.Ş.’de bizimle iletişime geçerek Türkiye pazarında iş fırsatları oluşturun.

Artık kamuoyuna, ürün yelpazemizi incelemek ve Türk Müteahhitlik işini daha ayrıntılı olarak tartışmak için New York’taki Türk Ticaret Merkezi’nde (10 E. 34th Street) randevu alarak buluşma fırsatı sunuyoruz.

AFK Strategies Inc., ortaklarımıza Çin, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ortakları olarak hizmet vermeyi taahhüt eden butik bir stratejik danışmanlık ve iş geliştirme şirketidir. AFK danışmanlık hizmetleri, şirketlerin kapsamlı bir küresel uzmanlık aracılığıyla iş zorluklarını belirlemelerine ve çözmelerine yardımcı olur. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ’ler) yerel düzeyde büyümesine yardımcı olurken, aynı zamanda Çin ve Türkiye’deki ABD şirketlerinin büyümesine de yardımcı oluyor. Hizmetler üç temel alanı kapsıyor: iş geliştirme, tedarik zinciri yönetimi ve marka geliştirme. Daha fazla bilgi için AFK Strategies Inc. ile iletişime geçin.Leave a Reply