NEW YORK — 2015 yılının sonlarında VCNY’yi yeniden markalaştıran, eskiden Victoria Classics olarak bilinen yatak modası şirketi, ilk tam halı koleksiyonunu Mart 2016 New York Home Fashions Market’te, tamamı Türkiye’de ısıyla sertleşen polipropilenden yapılmış 40 tasarımla piyasaya sürdü.

VCNY’den Fergul Kuzucuoğlu’na göre, 2015 sonbaharında NY pazarında, şirketin ilk lisanslı Jane Seymour yatak moda gruplarını resmi olarak piyasaya sürmesiyle aynı zamanda yumuşak ön izlemesi yapıldı. e-ticaret kategori direktörü.

Çin’de çalıştıktan sonra 2014 yılında VCNY’ye katılan Kuzucuoğlu, büyük Avrupa zincirlerinde önemli perakende deneyimine sahip. NEXT UK için 10 yıl boyunca ev mobilyası ve tekstil ürünleri satın alma, merchandising ve ürün geliştirmeden sorumluydu ve 41 ülkede 2.300 mağazası bulunan JYSK Group’un bir parçası olan Danimarka’da JYSK ile benzer bir pozisyonda görev yaptı.

RugNews.com’a konuşan Kuzucuoğlu, “Victoria Classics 1985’ten beri üretim yapıyor ve yatak ve yorgan takımlarında çok başarılıydı. Beni diğer ilgili kategorilere genişletmenin yollarını araştırmam için tuttular” dedi. battaniye ve beyaz eşya atın. Alan kilimlerinin bir yaşam tarzı görünümü oluşturmak için yatak tasarımlarımızı kullanmanın en kolay ve en iyi yollarından biri olacağına karar verdik ve alıcılar buna bayıldı.

“Walmart, Bed, Bath & Beyond, Wayfair gibi herkesten gerçekten iyi tepkiler aldık çünkü genç nesil için çağdaş tasarımlar için piyasada yaratıcı bir tasarım boşluğu olduğunu söylüyorlar. Bu genç bin yıllık tüketiciye hitap etmek için ismimizi VCNY olarak değiştirmemizin nedenlerinden biri de bu.

Kuzucuoğlu, “Alan halıları, yatak odası ve aynı zamanda oturma odası için mükemmel bir tamamlayıcıdır” diye devam etti. “Bunu basitleştirmeye karar verdik. Sadece makine yapımı ısıyla sabitlenmiş polipropilen kullanıyoruz. Ve tek bir kaliteye üç farklı ağırlıkta (iyi, daha iyi, en iyi) karar verdik ve perakende satış fiyatı 99$ ile 129$ arasında değişiyor” dedi.

VCNY’nin 40 yeni tasarımı, her ikisi de trend olan gerçek bir kırmızı taban, griler ve maviler içeren nötr bir palet dahil olmak üzere yaşam tarzına (geçici, geleneksel ve çağdaş) ve renge göre yaratılmıştır. 5×7’lere özel olarak piyasaya sürülen kilimler her ebatta üretilebiliyor.

Şirket, 5×7, 20×20 ve 20×32 boyutlarında üç parçalı setleri daha çok modern tasarımlarla internet üzerinden satışa sunuyor. Kuzucuoğlu, “Tüm çevrimiçi şirketler buna bayılıyor, çünkü ürünümüzü yatak takımlarımızla tanıtabiliyorlar. Yatak takımlarından kilimlere kadar her şey aynı renk paletinde ve yaşam tarzında – tüm hikayeyi anlatabilirler” dedi.

Şirket ayrıca pazarda, Çin’de mikrofiberden üç boyutlu yüksek ve alçak tüylü makine püskülü olan daha yüksek son halılarla sergilenen bazı yatakları da gösterdi.

Genç, çağdaş, soyut bir halı tasarımı, VCNY koleksiyonundaki yatak modasını ve koordinatlarını tamamlayan fiyat ve tasarım açısından Millennials’ı hedefliyor.

VCNY’nin lisans ortağı olan aktris Jane Seymour, pazarda banyo ürünleri ve pencere bakımlarının yanı sıra yatak takımlarını da içerecek şekilde genişletilen yatak modası koleksiyonunun sunumunun ardından RugNews.com için nezaketle poz veriyor.